O Nas

Pokoje Gościnne Sielanka zostały oddane do użytku 1 sierpnia 2014 roku. Zlokalizowany jest w odległości ok. 1 km od centrum uzdrowiska Solec-Zdrój, w malowniczej okolicy gdzie przeważają łąki i lasy.

Oferujemy naszym gościom elegancję i wysoki standard zabiegów prozdrowotno – pielęgnacyjnych. 

Proponujemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami i dostępem do kuchni przeznaczonej wyłącznie dla naszych gości. Ponadto dysponujemy salą konferencyjno-bankietową na 50 osób. Przed budynkiem zlokalizowane są miejsca parkingowe. Nasi goście mogą wypoczywać na terenie ponad 1 ha wokół pensjonatu.

Nasze SPA, czyli ,,leczenie przez wodę”, to jedyne i oryginalne kąpiele, których recepturę opracował tylko dla nas znany i doświadczony aptekarz – balneochemik dr n. farm. Roman Duda. Korzystanie z kąpieli nie wymaga konsultacji lekarskiej. (zobacz więcej)


Największym atutem Solca-Zdroju są jego bogactwa naturalne. Dzięki dużemu stężeniu jonów siarczkowych tutejsza woda siarczkowa uznawana jest za jedną z najsilniejszych wód leczniczych w Europie. Leczone są tutaj nie tylko schorzenia reumatyczne, choroby narządów ruchu (dyskopatie, reumatoidalne zapalenia stawów, osteoporoza, rwa kulszowa, dna moczanowa), ale również choroby skóry (łuszczyca, atopowe, łojotokowe zapalenia skóry), choroby układu oddechowego, układu nerwowego oraz układu krążenia.

Podczas pobytu w naszym Pensjonacie mogą Państwo skorzystać na miejscu z oferty masażu leczniczego oraz z oferowanych w Solcu-Zdroju zabiegów balneologicznych m.in. kąpieli siarkowych, kwasowęglowych, zawijań borowinowych, kinezyterapii, fizjoterapii, inhalacji.

Dla Naszych Gości przewidziany jest 10% rabat przy wejściu na Baseny Mineralne w Solcu – Zdroju.

Szczególnie polecamy korzystanie z szerokiej oferty zabiegów masażu leczniczego realizowanej w gabinecie, bądź w pokojach Gości przez doświadczonego masażystę. 

Jeśli poszukują Państwo miejsca gdzie można się

wyciszyć, odprężyć i zrelaksować

– zapraszamy do Pokoi Gościnnych Sielanka!

Szukaj

Kontakt

Pokoje Gościnne Sielanka
Strażnik 47
28-131 Solec-Zdrój
Tel. 667 120 278
e-mail: lasaksolec@wp.pl

Aktualności